FOLTAN a spol., IČ 25865111

zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě oddíl AXVIII, vložka 1382

se sídlem Ostrožná 233/40, 746 01 Opava

tel/fax: 553 613 311

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naše společnost FOLTAN a spol. je vedena v seznamu insolvenčních správců a v seznamu správců konkursních podstat u Krajského soudu v Ostravě. Jménem společnosti vykonává činnost likvidačního správce Mgr. Ing. Drahomír Foltan.

Plníme podmínky předpokládané § 203 zákona č. 292/2013 Sb., zákon o zvláštních řízení soudních (dále jen ZŘS), pro jmenování likvidačního správce v dědickém řízení. V rámci své činnosti v oblasti likvidace pozůstalostí jsme nasbírali bohaté zkušenosti při spolupráci s notáři v regionu Moravskoslezského kraje a mnoho likvidací pozůstalostí jsme již provedli a ukončili.

V rámci své praxe publikujeme články o likvidaci pozůstalosti, mimo jiné také v profesním časopise Notářské komory České republiky Ad Notam.

V případě zvažování likvidací pozůstalostí jsme připraveni poskytnout soudním komisařům součinnost a právní pomoc v oblasti likvidace pozůstalostí, a to nejen konzultacemi, ale také přípravou a zpracováním vzorů usnesení a souhlasů, které v rámci likvidace pozůstalostí budou potřebné.

 

Mgr. Ing. Foltan Drahomír, Ph.D.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.